ŻYCIE JEST SNEM....SEN JEST ŻYCIEM..

książki

WIBRACJE - Barbara Bąkowska

Wyczekany, ale w końcu się pojawił - mój drugi tomik poezji pt. "Wibracje" :)
 
 C:\fakepath\2014070.jpg
  
To, że jest taki, jaki jest zawdzięczam kilku osobom, którym chcę podziękować za zaangażowanie i wkład pracy w jego powstanie.
 
Przede wszystkim Krysi Wajdzie właścicielce Wydawnictwa KryWaj, bez której tomik nie ukazałby się w takiej formie, w jakiej tak bardzo chciałam, żeby się ukazał, a może nawet w ogóle nie zostałby wydany. Dziękuje Krysiu.
 
Książka jest dedykowana mojej siostrze Krysi Laszak, której od ubiegłego roku nie ma już pośród nas, a która pozostanie na zawsze nie tylko w mej pamięci i sercu.
 
Paweł Taryma, wspaniały człowiek, również piszący wiersze (wydał w 2011 r. tomik poezji pt. "Władca snów gwiezdnym pyłem sypie w oczy" - wspominałam o jego książce na tym blogu, w którymś z wcześniejszych wpisów), napisał wstęp do tomiku "Wibracje"- słowa ciepłe, wypływające z głębi wnętrza. Oprócz słów można też w książce znaleźć rysunki Pawła autorstwa, współgrające z wymową wierszy i stanowiące dopełnienie tomiku. Dziękuje Sandmanku.
 
Na pierwszej stronie okładki widnieje fragment zdjęcia zrobionego przez młodego, utalentowanego człowieka Adriana Perek. Mało kto potrafi tak pięknie uchwycić obraz w ruchu. Adrian to potrafi i teraz możemy cieszyć oczy widokiem jego pracy. Dziękuje.
 
Dla mnie tomik "Wibracje" jest wyjątkowy z różnych względów i takim już pozostanie.
czarnawrona - Basia
  
Jeśli ktoś chciałby znaleźć się w posiadaniu mojej książki, proszę o kontakt mailowy pod adresem: czarnawrona12@wp.pl